Haberler

663. ve 667. Tarihi Elmalı Yağlı Güreşleri Ağası ve Vizyon Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Muammer AK Müdürlüğümüzü ziyaret ederek İkinci El Motorlu Kara Taşıtı Ticareti Yetki Belgesine başvuru yaptılar.

22 Temmuz 2019 Pazartesi

Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmelik kapsamında Çağrı Emlak İnşaat Danışmanlık Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi sahibi Sayın Köksal ERDEM’e İl Müdürümüz Sayın Seval DİZERKONCA hayırlı olması dileğiyle yetki belgesini takdim etti.

22 Temmuz 2019 Pazartesi

“Bilinçli Tüketici Bilinçli Gelecek” amacıyla Konyaaltı Gökçam İlkokulu ve Konyaaltı Siteler İlkokulu’nda öğrencilere yönelik bilgilendirme toplantıları gerçekleştirildi.

22 Mayıs 2019 Çarşamba

Antalya Ticeret İl Müdürlüğü'nün “Bilinçli Tüketici Bilinçli Gelecek” amacıyla okullara yaptığı öğrencilere yönelik bilgilendirme toplantıları düzenli olarak devam etmektedir.

20 Mayıs 2019 Pazartesi

“Bilinçli Tüketici Bilinçli Gelecek” ve Farkındalık Oluşturma amacıyla Konyaaltı İlçesi Aşağıkaraman İlkokulu ve Ortaokulunda öğrencilere yönelik bilgilendirme toplantısı yapıldı.

13 Mayıs 2019 Pazartesi

“Bilinçli Tüketici Bilinçli Gelecek” ve Farkındalık Oluşturma amacıyla Konyaaltı İlçesinde Muhittin Mustafa Böcek Anadolu Lisesi ve Bahtılı Teknik Meslek ve Teknik Anadolu Lisesinde öğrencilere yönelik bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

13 Mayıs 2019 Pazartesi

‘’Bilinçli Nesil Duyarlı Gelecek’’ ve Farkındalık Oluşturma amacıyla Kepez İlçesi Abdülkadir Özkan İlkokulunda öğrencilere yönelik bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

13 Mayıs 2019 Pazartesi

Antalya Ticaret İl Müdürlüğü, ramazanda gıda sektöründe yaşanan hareketliliği fırsat bilerek, ürünlerde haksız fiyat artışı yapanlara yönelik denetimlerini artırdı.

09 Mayıs 2019 Perşembe

“Bilinçli Öğrenci, Bilinçli Nesil, Duyarlı Gelecek” ve Farkındalık Oluşturmak amacıyla Kepez İlçesinde, Şehit İbrahim Barış Yurtseven Ortaokulundaki öğrencilerimize yönelik bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi

08 Mayıs 2019 Çarşamba

Bilinçli Tüketici Bilinçli Gelecek kapsamında Kepez ilçesine bağlı Cengiz Topel İlkokulunda öğrencilerine yönelik bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi

12 Nisan 2019 Cuma